Рідкий акрил – сучасна розробка, завдяки якій можна здійснити швидку та результативну реставрацію ванни. Ця спеціальна емаль складається з двох компонентів і відрізняється чудовими експлуатаційними характеристиками. Серед них стійкість до зносу та пошкоджень, невеликий коефіцієнт теплопровідності, формування рівного покриття, що не ковзає.
Навіщо використовується?
Основна сфера застосування рідкого акрилу – реставрація сталевих, чавунних та пластикових ванн. Процес проводиться за інноваційною технологією «наливна ванна», що передбачає нанесення покриття по краях ванни, щоб воно надалі рівномірно стікало по стінках і формувало бездоганно гладку поверхню.
Рідкий акрил Plastall приємний на дотик і чудово зберігає тепло. Абсолютне висихання емалі відбувається через дві доби. Протягом цього періоду користуватися ванною не можна.
Переваги
Головна перевага використання рідкого акрилу – відсутність попередніх та стомлюючих процедур при нанесенні свіжого покриття.
Інші переваги застосування технології «наливна ванна»:
- Не потрібно демонтувати ванну.
- Для підготовки поверхні достатньо обробити всі тріщини та відколи старої ванни автомобільною шпаклівкою.
- Не потрібні дорогі розчинники та перетворювачі від іржі.
Сам рідкий акрил для ванн має наступні переваги:
- Велика міцність покриття, що витримує удар молотка. Товщина шару покриття складає 6 мм.
- Невелика теплопровідність, завдяки якій чудово зберігається тепло.
- Акрилове покриття тривалий час залишається білим і не ушкоджується через вплив миючих засобів.
- Покриття з акрилу здатне прослужити протягом десяти – п’ятнадцяти років під час щоденної експлуатації;
- Поверхня набуває бездоганного вигляду.
Як наноситься?
Перш ніж змішати компоненти, необхідно витримати їх за кімнатної температури. Затверджувач невеликими порціями додають акрил, постійно перемішуючи. Співвідношення компонентів: 9,5% затверджувача на 100% емалі. Змішування має бути ретельним. Отриманий матеріал потрібно залишити на 15-20 хвилин. Після цього суміш буде готова до роботи.
Частину отриманої суміші переливають в окрему тару для зручності нанесення. Тоненьким струменем ллють суміш на борт, потім підштовхують її шпателем під кромку плити. Лити акрилову масу на краї борту слід з особливою уважністю, щоб вийшов шар 4-6 мм, при цьому емаль повинна стікати на центр конструкції.